SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo ja teenuste hinnakiri
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

SA Võru Kannel töötajad

 

Amet Nimi Telefon E-post
Juhatuse liige Heiki Kelp 5139153 heiki.kelp@vorukannel.ee
Raamatupidaja-juhiabi Malle Haller 786 8672 malle.haller@vorukannel.ee
Sekretär-asjaajaja Kaie Kilgast 782 8745 kaie.kilgast@vorukannel.ee
Turundusjuht Aire Kokk
7868674  katlin.hoop@vorukannel.ee
Kunstiline juht
Ingrid Välbe

7868675 53478447

ingrid.valbe@vorukannel.ee
           
Ringijuht Tea Kõrs  56919385 tea.kors@vkg.werro.ee

Kassapidaja

Kassapidaja

Indrek Siilak

Marika Kraani

786 8676 info@vorukannel.ee
Haldusjuht Andres Jukk  5217125 andres.jukk@mail.ee
Lava- ja helitehnika meister Madis Eiche

 53496412

madiseiche@gmail.com
Kunstnik Marika Vaher

7828742

marika.vaher@vorukannel.ee
Kinojuht

Kris Kelp 

  kelpkris@gmail.com
 Projektsionist Kristjan Hendrik Küngas    
Administraator-maja perenaine
 Ülle Voitka   56903006 ulle.voitka@vorukannel.ee
Maja perenaine  kl. 12:00-19:00   786 8671  ja  786 8677

 

     Maja perenaine Merike Määr    
     Maja perenaine Lea Kalma    
     Maja perenaine Vaike Nurm    
Koristaja Diana Laas    
Koristaja Svetlana Šohina    
Koristaja Ludmilla Koduvere    
Abitööline Elmar Männiste    
Majahoidja Gisela Piir    
       
       
       

 

 
Kultuurikalender
september 2015
E T K N R L P
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
< augustokt >

Üritused e-postile: