SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo
  Kino Kannel
  Võru Linnateater
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

SA Võru Kannel töötajad

 

Amet Nimi Telefon E-post
Juhatuse liige Heiki Kelp 5139153 heiki.kelp@vorukannel.ee
Raamatupidaja Malle Haller 786 8672 malle.haller@vorukannel.ee
Sekretär-asjaajaja Kaie Kilgast 782 8745  kaie.kilgast@vorukannel.ee
Turundusjuht Kätlin Hoop 7868674 56639661 katlin.hoop@vorukannel.ee
Teatri- ja kontserttegevuse administraator Ingrid Välbe

7868675 53478447

ingrid.valbe@vorukannel.ee
Harrastustegevuse juht Silvi Jansons

5067416

 silvijansons@gmail.com
Ringijuht Tea Kõrs  56919385  tea.kors@vkg.werro.ee
Kassapidaja Leili Post 786 8676 info@vorukannel.ee
Haldusjuht Andres Jukk  5217125  andres.jukk@mail.ee
Lava- ja helitehnika meister Madis Eiche

 53496412

madis.eiche@mail.ee
Kunstnik Marika Vaher

7828742

marika.vaher@vorukannel.ee
Kinomehhaanik Andrus Nedo    
       
Peaadministraator  Ülle Voitka   56903006   ulle.voitka@vorukannel.ee
Maja perenaine  kl. 12:00-19:00   786 8671  ja  786 8677

 

* Maja perenaine Merike Määr    
* Maja perenaine Lea Kalma    
* Maja perenaine Vaike Nurm    
Koristaja Diana Laas    
Koristaja Svetlana Šohina    
Koristaja Ludmilla Koduvere    
Abitööline Elmar Männiste    
Majahoidja Gisela Piir    
       
       
       

 

 
Kultuurikalender
oktoober 2014
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
< septnov >

Üritused e-postile: